Twilight Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Twilight Romania

Bun Venit in UNIVERUSUL TWILIGHT!!!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Blood with cookies

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
CandyBlood
Great Membru
CandyBlood


Numarul mesajelor : 135
Varsta : 29
Localizare : Forks
Data de inscriere : 30/12/2008

Blood with cookies Empty
MesajSubiect: Blood with cookies   Blood with cookies EmptyMar Dec 30, 2008 11:49 pm

Name: Leeza
B-day:13 februarie
Sex: virgin Sorry
Mood: perv Sorry


Deci Smile Saloot eu sunt leeza Smile Sunt din constanta si am 13 ani Very Happy
Imi place sa lenevesc ..sa-mi fac prieteni noi.. in popcorn zicea sa scap de prieteni falsi..am si asa ceva:roll: Deobicei ii ignor.

I LOVE:I love you

Music: TH , Antique Cafe, miyavi, lm.c,cb,Ayabie, SuG , The gazette,The veronicas, paramore, Evanescence,Puffy AmyYumy.porcelain and the tramp. etc

Vampires: Vampiri rullz OK Lestat, Edward Kiss nu stiu daca ati observat dar: toti vampiri au parul dat pe spate..sau cretz..sunt misteriosi..si frumosi Twisted Evil

Bobo: chiar n-am tinut in viata mea regim Very Funny ador bobonelele Sorry jeleurile Sorry gumele Sorry acadelele Sorry si tot ce e dulce..

Animeurile: animeurile my anti-drog.. imi plac la nebuninie.. am postat animeurile mele pref ..nu toate..la subiectu anime
pepsi- ahh stiti cum venea aia daca vrei sa fi mai sexi stai in pat si bea mult pepsi[ if u wanna be more sexy stay in bed and drink more pepsi..me dor de ele TT__TT ]
imi place si cola si 7up sprite..nu suport fanta si sucurile de portocale.

redbull- iti da aripi domne Angel

EDWARD CULLEN: cum sa nu-l iubesti Sorry

filme: poi m-am uitat la destul de multe filme.
twilight,100 de zile cu domnu arogant,regina blestematilor, charlie si fabrica de ciocolata.. meet the spartans, superhero, titanic :[ etc.

actori:pai.. robert pattison,orlando bloom, jonny depp,keira knightlei,Stuart Townsend.adam sevani,angelina jolie, hilary duff, joe jonas,miyavi etv

Gigel: pisicu meu
urask: scoala :-&: prieteni falsi care profita de tn :-&: ,xeroxi Very Happy manelele :-&: rbd :-&: si aia care se iau de th..
Sus In jos
http://www.alexalovebill4ever.3xforum.ro/
*Miha*
Admin
*Miha*


Numarul mesajelor : 93
Varsta : 29
Data de inscriere : 26/12/2008

Blood with cookies Empty
MesajSubiect: Re: Blood with cookies   Blood with cookies EmptyMier Dec 31, 2008 1:56 am

Welcome!
Leeza Nebunie Nebunie Nebunie
Nici mie nu imi plac prieteni falsi dont wand to see you
Vb pe mess Very Happy Very Happy
Sus In jos
https://twilight-romania.forumgratuit.ro
CandyBlood
Great Membru
CandyBlood


Numarul mesajelor : 135
Varsta : 29
Localizare : Forks
Data de inscriere : 30/12/2008

Blood with cookies Empty
MesajSubiect: Re: Blood with cookies   Blood with cookies EmptySam Ian 03, 2009 10:51 am

normal Sorry auzi 69 de postari:=)): ma faci nebuna Very Funny hmmph poate is nu stiu
Sus In jos
http://www.alexalovebill4ever.3xforum.ro/
Ana

Ana


Numarul mesajelor : 25
Varsta : 28
Data de inscriere : 01/01/2009

Blood with cookies Empty
MesajSubiect: Re: Blood with cookies   Blood with cookies EmptyDum Ian 04, 2009 1:15 am

ooooooooo...super
Sus In jos
nameless-freak17

nameless-freak17


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 13/01/2009

Blood with cookies Empty
MesajSubiect: Re: Blood with cookies   Blood with cookies EmptyMar Ian 13, 2009 2:31 pm

nice to meet you ^^
Sus In jos
Lina




Numarul mesajelor : 9
Varsta : 28
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 29/01/2009

Blood with cookies Empty
MesajSubiect: Re: Blood with cookies   Blood with cookies EmptyVin Ian 30, 2009 2:03 pm

Very Happy sa fim seriosi cui nui plac dulciurile bounce bounce
Sus In jos
Continut sponsorizat





Blood with cookies Empty
MesajSubiect: Re: Blood with cookies   Blood with cookies Empty

Sus In jos
 
Blood with cookies
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Twilight Romania :: About U :: °A L L ~ A B O U T~ M E °-
Mergi direct la: